Vznášajúce sa bubliny

K Halloweenu patria nielen strašidlá a efekty, ktoré naháňajú zimomriavky.
Sviatok všetkých svätých nesie v sebe aj nádych niečoho tajomného. Ak už máte dom plný strašidelných tekvíc a máte chuť ohúriť svojich hostí, vyskúšajte nadprirodzene sa vznášajúce bubliny.

Potrebujete:
malé akvárium
suchý ľad
horúca voda
bublifuk 

Ak nemáte po ruke akvárium, celkom postačí sklenená nádoba podobného tvaru. Do nádoby si nalejte horúcu vodu do výšky cca 2-3 cm. Následne do nej opatrne vhoďte za hrsť peliet suchého ľadu. Nezabudnite použiť rukavice a riadiť sa našimi radami pri manipulácii so suchým ľadom.
V akváriu sa v momente na dne vytvorí hmla. Ak bude reakcia búrlivejšia, počkajte, kým sa hmla usadí v spodnej časti. Následne pomocou bublifuku jemne vpúšťajte do akvária bubliny. Ak si myslíte, že padnú na samé dno a tam prasknú, čaká vás prekvapenie.
Bubliny sa budú vznášať v priestore akvária akoby pomocou nadprirodzených síl. A tie jednoznačne patria k povinnej halloweenskej zábave.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie