EPP Termobox GN 1/1 47,6L/38kg

Kód: GN 1_1 256
25,50 € 21,07 € bez DPH
Skladom
Doplnit termobox o: ?

EPP (polypropylénový) termobox. Ideálne na prepravu suchého ľadu, rozvoz potravín alebo iných chladených i teplých produktov.

Termobox je ľahký, vyrobený z EPP (expandovaná polypropylénová pena). Tento ekologický materiál má pôsobivo vysoké výkonnostné parametre. Pretože sú tieto nádoby chemicky inertné, sú odolné voči olejom, tukom a väčšine chemických látok. Výrazne odolné proti nárazu bez toho, aby došlo k poškodeniu vďaka optimálnej úrovni absorpcie mechanickej energie. Vplyvom mimoriadnej štrukturálnej pevnosti tohto materiálu znesú nádoby veľké zaťaženie bez deformácie. Možno ich umývať v umývačkách. Vhodné pre potravinárske výrobky. 100% recyklovateľný. Termobox má atest pre styk s potravinami.

Detailné informácie

Podrobný popis

EPP termobox 47,6L

Tento EPP (expandovaná polypropylénová pena) termobox je vhodný na prepravu potravín, chladených a teplých produktov, kedy je schopný uchovať potraviny v požadovanej teplote. Jeho teoretická nosnosť je 40 kilogramov a objem 46 litrov.

Polypropylén má oproti klasickému polystyrénu väčšiu hustotu, tým pádom je tento box podstatne pevnejší, má podstatne dlhšiu životnosť, pri klasickom používaní. V neposlednom rade chladené alebo teplé potraviny v ňom dlhšie udržia požadovanú teplotu.

Ďalšie parametre:

Vonkajší rozmer: 600x400x324 mm
Vnútorný rozmer: 548x348x274 mm
Sila stien: 2,6 mm

 

uchovávanie-tepla-chladu-termobox

EPP-Termobox-GN-1-1-46L
Na čo termoboxy slúžia

Na čo termoboxy slúžia?

Kvalitná logistika a jej zabezpečenie je nielen v dnešnej dobe veľkou témou. Skúsenosti našich zamestnancov, ktorí sa zaoberajú kvalitnou prepravou nielen suchého ľadu smerujú ku kvalitným termoboxom a prepravným boxom. Tie sú schopné zaistiť teplotu, ktorú prepravovaný produkt vyžaduje.

Práve náročnosť prepravy komodít akou je suchý ľad nás predurčuje odporučiť tie najlepšie prepravné boxy.

Najkvalitnejšie termoboxy sú vyrábané z polystyrénu a líšia sa parametrami akými sú veľkosť alebo "nosnosť". V našej ponuke sú zaradené iba termoboxy , ktoré spĺňajú tie najvyššie nároky na kvalitu a sú schopné uložiť prepravované veci v medziach od 3,7 do 50,3 litrov s nosnosťou od 3 do 40 kilogramov.

Uchovávanie potravín

Uchovávanie potravín v čase ich prepravy je veľkou alchýmiou. Nie vždy je však vhodné kupovať veľké mraziace vozidlá, ktoré sú schopné prepraviť takmer akékoľvek potraviny. Ich prevádzka a údržba je totiž veľmi nákladná a pre menšie množstvo prepravovaného "jedla" neekonomická.

Výhody pre potravinársky priemysel

  • Zaistenie požadovanej teploty a to aj po dobu dlhšiu ako 24 hodín
  • Spoľah a istota - vysoká kvalita prepravných boxov.
  • Hygiena a bezpečnosť - všetky termoboxy a prepravné boxy sú ľahko udržiavateľné a umývateľné.
  • Opakované použitie - prepravné boxy, ale aj termoboxy je možné používať opakovane.
  • Jednoduchá manipulácia - manipuláciu zvládne prakticky každý.
Uchovanie potravín
Rozvoz jedla z reštaurácií

Rozvoz hotového jedla z reštaurácií

Veľmi často naše termoboxy využívajú reštaurácie, ktoré sa snažia doručiť svoje jedlo priamo do domácnosti klientov. Ich základnou požiadavkou je nielen teplota dovážaného pokrmu, ale aj zachovanie jeho kvality.

Catering

Catering

Pokiaľ si chcete uľahčiť činnosti súvisiace s cateringom, potom nie je nič jednoduchšie ako využiť naše termoboxy a prepravné boxy. Vďaka nim si pripravované pokrmy zachovajú nielen teplotu, ale aj lákavý vzhľad a je možné ich veľmi rýchlo „vybaliť“ na určenom mieste.

Rozvoz nákupu

Rozvoz nákupov

Už v čase pred pandémiou Covid-19 začal stúpať dopyt po dovoze nákupu priamo domov a to aj vrátane mrazených potravín. Na zachovanie stálej teploty prepravovaných potravín slúžia kvalitné prepravné boxy, ktoré nahradia veľké mraziace autá.

Medicína (zdravotníctvo)

Naše termoboxy a prepravné boxy sú pre nemocnice úplne zásadné a je možné ich využívať opakovane oi pre:

  • Prepravu krvných vzoriek od praktických lekárov do laboratórií.
  • Transport orgánov zomrelých alebo živých darcov do nemocníc, kde sa vykonávajú transplantácie.
  • Preprava zamrazených vajíčok , príp. spermií pre umelé oplodnenie
  • Transport krvnej plazmy alebo krvi z krvných bánk do miesta, kde sa vykonáva transfúzia
  • Preprava a uchovanie vakcíny z očkovacích centier k praktickým lekárom, kde sa termoboxy v poslednej dobe veľmi osvedčili, rovnako ako pri preprave vakcíny k imobilným pacientom.
Medicína
Chemický priemysel

Chemický priemysel

Ako je zrejmé z našej činnosti, tak prepravnými boxmi a termoboxmi sme sa začali zaoberať kvôli preprave chemikálií, teda suchého ľadu .

Naša činnosť jednoznačne smeruje do chemického priemyslu, pre ktorý sú polystyrénové termoboxy nenahraditeľným pomocníkom, vďaka ktorému je možné transportovať veľmi náročné a drahé chemikálie ku koncovému zákazníkovi.

Tým nemusí byť iba chemické laboratórium, ale môže ním byť aj škola alebo človek, ktorý danú chemikáliu potrebuje dostať do svojej dielne.

Dodatočné parametre

Kategória: Termoboxy
Kategória výrobku: termobox
Kategorie produktu: Termobox
Objem: 46L
Značka: Siad

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: