EPP Termobox Cambro GN 1/2 22L/18kg

Kód: 99584030
39 € 32,23 € bez DPH
Skladom
Doplnit termobox o: ?

Termobox z EPP (polypropylénu). Ideálny na prepravu suchého ľadu, dodávok potravín alebo iných chladených a horúcich produktov.

Termobox je ľahký, vyrobený z EPP (expandovaná polypropylénová pena). Tento ekologický materiál má pôsobivo vysoké úžitkové parametre. Keďže tieto nádoby sú chemicky inertné, sú odolné voči olejom, tukom a väčšine chemikálií. Výrazne odolné voči nárazom bez toho, aby spôsobili poškodenie vďaka optimálnej úrovni absorpcie mechanickej energie. Vďaka mimoriadnej štrukturálnej pevnosti tohto materiálu kontajnery vydržia vysoké zaťaženie bez deformácie. Možno umývať v umývačke riadu. Vhodné pre potravinárske výrobky. 100 % recyklovateľné. Termobox je schválený na styk s potravinami. 

Detailné informácie

Podrobný popis

EPP termobox 22L

Tento termo box z expandovaného penového polypropylénu (EPP) je vhodný na prepravu potravín, chladených a horúcich výrobkov, kde dokáže udržať požadovanú teplotu potravín. Má teoretickú nosnosť 40 kilogramov a objem 22 litrov. 

Polypropylén má vyššiu hustotu v porovnaní s klasickým polystyrénom, takže tento box je oveľa pevnejší, má oveľa dlhšiu životnosť, pri klasickom použití. V neposlednom rade si chladené alebo horúce potraviny dlhšie udržia požadovanú teplotu.

Jeho ďalšími parametrami sú:

Vonkajší rozmer: 390x330x316 mm
Vnútorný rozmer: 330x270x254 mm
Sila stien: 30 mm

uchovani-tepla-chladu-termobox

EPP-TermoboxGN-1-2-22-L
Na čo termoboxy slúžia

Na čo termoboxy slúžia?

Kvalitná logistika a jej zabezpečenie je nielen v dnešnej dobe veľkou témou. Skúsenosti našich zamestnancov, ktorí sa zaoberajú kvalitnou prepravou nielen suchého ľadu smerujú ku kvalitným termoboxom a prepravným boxom. Tie sú schopné zaistiť teplotu, ktorú prepravovaný produkt vyžaduje.

Práve náročnosť prepravy komodít akou je suchý ľad nás predurčuje odporučiť tie najlepšie prepravné boxy.

Najkvalitnejšie termoboxy sú vyrábané z polystyrénu a líšia sa parametrami akými sú veľkosť alebo "nosnosť". V našej ponuke sú zaradené iba termoboxy, ktoré spĺňajú tie najvyššie nároky na kvalitu a sú schopné uložiť prepravované veci v medziach od 3,7 do 50,3 litrov s nosnosťou od 3 do 40 kilogramov.

Uchovávanie potravín

Uchovávanie potravín v čase ich prepravy je veľkou alchýmiou. Nie vždy je však vhodné kupovať veľké mraziace vozidlá, ktoré sú schopné prepraviť takmer akékoľvek potraviny. Ich prevádzka a údržba je totiž veľmi nákladná a pre menšie množstvo prepravovaného "jedla" neekonomická.

Výhody pre potravinársky priemysel

  • Zaistenie požadovanej teploty a to aj po dobu dlhšiu ako 24 hodín
  • Spoleh a istota - vysoká kvalita prepravných boxov.
  • Hygiena a bezpečnosť - všetky termoboxy a prepravné boxy sú ľahko udržiavateľné a umývateľné.
  • Opakované použitie - prepravné boxy, ale aj termoboxy je možné používať opakovane.
  • Jednoduchá manipulácia - manipuláciu zvládne prakticky každý.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: