EPP Termobox - medzikus pre suchý ľad

Kód: V000082
13,90 € 11,49 € bez DPH
Skladom

Medzikus k EPP boxu - na umiestnenie suchého ľadu. Ideálne na prepravu potravín alebo ďalších chladených produktov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samotný medzikus k EPP boxu vám bude k ničomu. V spojení s EPP boxom však jeho využitie prudko stúpa. Tento diel výrazne zlepší celkové využitie EPP boxu. Vďaka svojej konštrukcii sa dá využiť v spojení so suchým ľadom, ako chladiaca "vložka", a to buď v prípade, že ľad umiestnite do hlbšej strany, ako silne chladiaca vložka, alebo pokiaľ dáte medzikus obrátene, tak ako ľahko chladiaca vložka. V prípade, že niečo potrebujete ochladiť a udržať zamrznuté, tak sa zmestí až 10kg suchého ľadu 16mm nuget. Pre ľahké chladenie sa zmestí zhruba 3,5 kg suchého ľadu. Suchý ľad zaklopíte poklopom, tým dôjde k jeho izolácii. Chlad z ľadu prestupuje zvrchu cez otvory v medzikuse priamo k potravinám, nápojom a pod.

Rozmery EPP medzikusu väčší objem na suchý ľad

Vonkajší rozmer: 600x400x150 mm
Vnútorný rozmer: 540x340x100 mm
Sila stien: 30 mm
Objem: 18,3 litrov
Chladenie : Možno umiestniť až 10kg suchého ľadu - nugety 16mm

Rozmery EPP medzikusu menší objem na suchý ľad

Vonkajší rozmer: 600x400x150 mm
Vnútorný rozmer: 540x340x30 mm
Sila stien: 30 mm
Objem: 5,5 litrov
Chladenie : Možno umiestniť až 3,5 kg suchého ľadu - nugety 16mm

Údržba

Na odstránenie znečistenia utierajte EPP Multibox mäkkou látkou, zabránite tým poškriabaniu povrchu.
Na odstránenie silnejšieho znečistenia použite mäkkú látku namočenú v neagresívnom saponáte. Multibox je možné opláchnuť aj tečúcou či striekajúcou vodou z hadice. Používanie vysokého tlaku, či teploty, môže skrátiť životnosť Multiboxu.

Likvidácia

Obalové materiály môžu byť pre deti nebezpečné, preto je potrebné odstrániť obalový materiál z ich dosahu. Recyklovateľné obalové materiály a tiež EPP Multibox, ktorý je vyrobený z plne recyklovateľného materiálu, sú označené recyklačným znakom. Vyhoďte ich do kontajnera na triedený odpad, aby ste umožnili jeho recykláciu. Pri likvidácii sa riaďte miestnymi predpismi na odstraňovanie odpadu a zákonom o odpadoch. Zaistením správnej likvidácie EPP Multiboxu pomôžete zabrániť prípadným negatívnym dôsledkom na životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: Termoboxy
Kategória výrobku: termobox
Značka: Siad

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: