EPP Termobox - medzikus pre suchý ľad

Kód: V000082
13,90 € 11,58 € bez DPH
Skladom

Medzikus k EPP boxu - na umiestnenie suchého ľadu. Ideálne na prepravu potravín alebo ďalších chladených produktov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samotný medzikus k EPP boxu vám bude k ničomu. V spojení s EPP boxom však jeho využitie prudko stúpa. Tento diel výrazne zlepší celkové využitie EPP boxu. Vďaka svojej konštrukcii sa dá využiť v spojení so suchým ľadom, ako chladiaca "vložka", a to buď v prípade, že ľad umiestnite do hlbšej strany, ako silne chladiaca vložka, alebo pokiaľ dáte medzikus obrátene, tak ako ľahko chladiaca vložka. V prípade, že niečo potrebujete ochladiť a udržať zamrznuté, tak sa zmestí až 10kg suchého ľadu 16mm nuget. Pre ľahké chladenie sa zmestí zhruba 3,5 kg suchého ľadu. Suchý ľad zaklopíte poklopom, tým dôjde k jeho izolácii. Chlad z ľadu prestupuje zvrchu cez otvory v medzikuse priamo k potravinám, nápojom a pod.

Rozmery EPP medzikusu väčší objem na suchý ľad

Vonkajší rozmer: 600x400x150 mm
Vnútorný rozmer: 540x340x100 mm
Sila stien: 30 mm
Objem: 18,3 litrov
Chladenie : Možno umiestniť až 10kg suchého ľadu - nugety 16mm

Rozmery EPP medzikusu menší objem na suchý ľad

Vonkajší rozmer: 600x400x150 mm
Vnútorný rozmer: 540x340x30 mm
Sila stien: 30 mm
Objem: 5,5 litrov
Chladenie : Možno umiestniť až 3,5 kg suchého ľadu - nugety 16mm

Údržba

Na odstránenie znečistenia utierajte EPP Multibox mäkkou látkou, zabránite tým poškriabaniu povrchu.
Na odstránenie silnejšieho znečistenia použite mäkkú látku namočenú v neagresívnom saponáte. Multibox je možné opláchnuť aj tečúcou či striekajúcou vodou z hadice. Používanie vysokého tlaku, či teploty, môže skrátiť životnosť Multiboxu.

Likvidácia

Obalové materiály môžu byť pre deti nebezpečné, preto je potrebné odstrániť obalový materiál z ich dosahu. Recyklovateľné obalové materiály a tiež EPP Multibox, ktorý je vyrobený z plne recyklovateľného materiálu, sú označené recyklačným znakom. Vyhoďte ich do kontajnera na triedený odpad, aby ste umožnili jeho recykláciu. Pri likvidácii sa riaďte miestnymi predpismi na odstraňovanie odpadu a zákonom o odpadoch. Zaistením správnej likvidácie EPP Multiboxu pomôžete zabrániť prípadným negatívnym dôsledkom na životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: Termoboxy
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie