EPP Termobox 46,8 L/35kg

Kód: V000080-V000081
Novinka Tip
Značka: SIAD
31,90 € 26,58 € bez DPH
Dodanie do 5 dní

Polypropylénový termobox. Ideálne na prepravu suchého ľadu, potravín alebo iných chladených produktov.

Detailné informácie

Podrobný popis

EPP Termobox je vyrobený z polypropylénu

Polypropylén má oproti klasickému polystyrénu väčšiu hustotu, tým pádom je tento box podstatne pevnejší, má podstatne dlhšiu životnosť, pri klasickom používaní. V neposlednom rade chladené potraviny, materiály v ňom vydržia dlhšie chladné.

Vďaka EPP medzikus , môžete zväčšiť celkový objem boxu o ďalších 18L. Medzikus je určený na použitie suchého ľadu, alebo ako ďalší odkladací priestor. Pri použití so suchým ľadom, budete mať potraviny a suchý ľad oddelené a nehrozí tým pádom ich zmrazenie na -80°C.

K boxu odporúčame zakúpiť EPP držiak nápojov .

 

Rozmery boxu bez medzikusu

Vonkajší rozmer: 600x400x315 mm
Vnútorný rozmer: 540x340x255 mm
Sila stien: 30 mm
Objem: 46,8 litrov

 

Rozmery boxu s medzikusom

Vonkajší rozmer: 600x400x442 mm
Vnútorný rozmer: 540x340x382 mm
Sila stien: 30 mm
Objem: 64 litrov

 

 

Údržba

Na odstránenie znečistenia utierajte EPP Multibox mäkkou látkou, zabránite tým poškriabaniu povrchu.
Na odstránenie silnejšieho znečistenia použite mäkkú látku namočenú v neagresívnom saponáte. Multibox je možné opláchnuť aj tečúcou či striekajúcou vodou z hadice. Používanie vysokého tlaku, či teploty, môže skrátiť životnosť Multiboxu.

Likvidácia

Obalové materiály môžu byť pre deti nebezpečné, preto je potrebné odstrániť obalový materiál z ich dosahu. Recyklovateľné obalové materiály a tiež EPP Multibox, ktorý je vyrobený z plne recyklovateľného materiálu, sú označené recyklačným znakom. Vyhoďte ich do kontajnera na triedený odpad, aby ste umožnili jeho recykláciu. Pri likvidácii sa riaďte miestnymi predpismi na odstraňovanie odpadu a zákonom o odpadoch. Zaistením správnej likvidácie EPP Multiboxu pomôžete zabrániť prípadným negatívnym dôsledkom na životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: Termoboxy
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie